Objąłem dłonią penisa i masowałem mało od nasady

Obudziłem się w sposobie nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w porządku spadła poniżej 12 tonów i wyłącznie duża pierzyna zapewniała doskonałe ciepło. Jednak kiedy przychodził do babci wpadał do owego pokoju, jaki stał nieużytkowany także nieogrzewany. Zależało mi się sikać więc oderwał się z łóżka czując nacisk pęcherza i miękki ból w sterczącym członku. Właśnie teraz przypomniałem sobie, że owym razem śpię w współczesnym łóżku z starą, przez jaką będę potrzebował poznać, aby trafić do kąpieli. Opcja do i z łazienki przebiegła bez wycieczek i korzystny znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o stopy jesteśmy, która automatycznie rozwiązała je natomiast podkurczyła. Oczekiwałem na krótki powrót snu choć nie mogłem zasnąć aby sobie to pomóc wsunąłem rękę do majtek i ruszył dotykać swojego interesu i mosznę. Na wyniki nie powinien było wiecznie czekać – powstał na uwagę skłonny do zabawy.
Objąłem dłonią penisa i masowałem delikatnie od nasady aż po główkę, napletek rytmicznie zamykałem i odkrywał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana i dalej pozbyłem się ich dokładnie kryjąc w róg łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu a nic nie mogło mi w obecnym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją właściwość pupę bierzemy również wielokrotnie w ciężkim rytmie onanizowałem się odbierając jak za każdym krokiem narasta moje uczucie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm i sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręce usuwając się na podbrzusze – było super.

Obróciłem się na kraj i przylgnąłem do posiadamy. Czułem kiedy moja ściekająca na bok sperma wnika w jej nocną koszulę i mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Stanowił w takim błogostanie, iż nie obchodziło mnie lub mama się obudzi lub nie. Kilka sekund później odbierał niczym jej mokre ciuszki formują się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas wysokim słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, kiedy mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty masz majtki?, Dlaczego jesteś nago?

Nie posiadał podać żadnej konkretnej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem szukać majtek. Pospiesznie założyłem je na siebie a poleciał do łazienki – temat się rozmył. Nagość nigdy w bliskiej linii nie była materiałem tabu, spotykali się sporadycznie nago w bogatych przypadkowych sytuacja wtedy i sytuacja mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją mamę dużo wałkowana.
Po dniu pełnym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu doszli do zimnego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją ale na sekundę, przetoczyłem ją dlatego na koniec co dało mi chwilę przerwy i nastroju. Nieco się zastanawiając właśnie kiedy poprzedniej nocy zsunąłem majtki i dołączył do mojej ulubionej gry. Znowu mocno niszczył swoje prącie w dłoni masując je dużo, czasami trochę brutalnie na miary bólu. Czułem jak wzrasta i wiąże. Przysunąłem się bliżej jesteśmy, poprawiając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając perspektywa jej pleców. Leżała z pupą wypiętą w moją właściwość oraz ja szedł ją moim penisem umieszczając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko to mocno i sporo wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz wyprowadził ze mnie ogromną ilość gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się każdy czas później poszturchiwany przez mamę: – Co tutaj właśnie mokro, coś ty osiągnął? – pytała. Nie przyjął, udając że nie wiem o co szuka.