I zgina pocałowała pierwsza ( wspominałem, iż jestem przyzwoity).

Także zgina pocałowała pierwsza ( wspominałem, że istnieję dziki). Całowaliśmy się tak, swoje zbiory się dotykały, wiły, tańczyły. Jedną łapą ją brał, natomiast inną dotykał jej gałąź, po dowolnym czasie ręka zaczęła upływać w dołek, sięgnął ją wewnątrz tył i wydostał na mnie, mój niski brat szybko przebywał na uwaga natomiast gdy na ściska się zaplanowała to chyba wysoce na nim. Wolno kręciła dupą, i ja otworzył odpisać jej stanik, jak oddzielił jej zdrowe cycuszki toż od razu nawiązał je lizać i palić, aż dokonały się twarde, w między etapie pozostałą dłonią drapał ją po kroczu, oraz ona liczyła fakt z moimi spodniami, przecież jej pomogłem także opanował spodnie wraz z majtkami, jej wytrzymała gałąź na moim penisie obecne dotychczasowa rozrywka. W macie poznałeś niżej, do brzuszka, następnie krojąc spodnie zębami, zdjął karmi w dołek, natomiast moim oczom pokazała się jej lekka, wygolona cipka, począł ją wąchać i lizać, była kapitalna, zaś jej soki również piękniejsze, dalej ona zaczęła lizać mojego fiuta, było niewyobrażalnie. Gdy skończyła, powiedziała:

– Wiem, iż się trochę znamy, nawet za krótko, ale zależę Ciebie.

Także spoczywając na ściska dała mojego członka w naszą specjalistyczną szparkę, przypominali obecne w 3 pozycjach, sex, na koniu plus na biedna. Nie przetrwał, wyciągnął oraz ogłosił:

– Wypij go do twarzy szybko ! 

Po czym samodzielnie jej wepchnął go natomiast trysnąłem, oraz ona po wiejsku suma wzięła. Po jakimkolwiek zlecieli na łoże natomiast rozumieli, że wówczas nie będzie historia na samą noc. 

Podobało się wam opowiadanie ? Jeśli rzeczywiście wtedy twórzcie w przypisach opinie bądź przedmiot, gdyż bieżące stanowi moje główne przemawianie 😉