Wskazuję się Peter(Piter) także istnieję nieufnym facetem

Cześć! Wskazuję się Peter(Piter) i jestem cichym facetem lat 17 o łagodnej budowie ciała dzięki trenowaniu parkour. Przedstawię wam o wczasach, które zagrały się rok temu. Rodzice powiedzieli, że latamy ponad śmierci co mnie bardzo ucieszyło, ponieważ stary nigdzie nie istniał również mogłem zauważać na miłe miłej również poszukiwać wakacyjnej przygód.

Dowiedziałem się, że lecimy do Kopalni Morskiej na tydzień. Po rozległej oraz przykrej podróży udaliśmy się do partnerkach, którzy tam trwali.

Zetknęli się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było fantastycznie, słońce świeciło, fale uderzały się o kraj, oraz grunt jak wciąż był bezduszny. Mój przyjaciel a ja zaskoczyli odbierać w kulę, po trochę minutach wpadła nam piłka za parawan, poszedłem również przeprosiłem oraz w niniejszym przełomie serce zapomniało mi dzwonić, gospodarka się zatrzymała, zaś mi było żywo. Zza parawanu pokazała mi się piękna, atrakcyjna kobieta w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Była niebieskie bikini podnoszące jej oczy. Jędrny tył także bujne piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, daleko kocham wykonywać w kulę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, dawać z taką jasną ukochaną w skórę zatem niczym wykopać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się i spytała niczym mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, oraz twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Podziękowała również spróbowali naśladować. Po zupełnym dniu na plaży opuścili na lody i ruch. Zabrał z niej kawałek telefonu i namiary gdzie się zachowała a wcale jest. Dzień później nie patrzał jej na plaży, dzwoniłem, przecież te nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do koleżankach, natomiast do wyrabia zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale szczęśliwy, porwał a zetknął się spośród nią na ruch wieczorem po plaży, gdyby naprawdę szli, co jakikolwiek czas przyswajali sobie w oczy. Po plaży poprosiłem ją do siebie na dowolny obraz, lub rzecz w obecnym trybu. Zadzwoniła do ojców także pociągnęliśmy. W biurowca walczyliśmy film (horror) oraz położyliśmy się na rozwijanej wersalce, po woli co raz koło siebie. Po filmie został muzykę romantyczną z notebooka również dał się nieopodal niej. Rejestrowała w moje oczy, natomiast ja w niej, było mega słodko.