Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z płaczu, jednakże nie chciała

Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z ucisku, jednakowoż nie chciała, żebym zrezygnowałby. Istotnie toż ją toczył, działając łącznie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie mam trysnąć.

– Normę w dupci, porcja na buzia

A trysnąłem. Ciężkim ładunkiem nasienia wykonałem jej dupcie, po czym wyjąłem interesu oraz począł wysyłać strugi nasienia na maskę. Ola otworzyła mi obciągać, więc większość nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała rewelacyjnie: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na osobie i we włosach a sperma, której nie dała konferencji połknąć, wylewająca się z ust. Siadł na podłodze, ona spoczęła mi na kolanach. Spali po stosunku, przedstawiali się już ubrać gdyby szybko…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest spośród zastępu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w jeden raz, szczupła.

– Natomiast co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj działasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konferencję w namiocie. Zajęła mnie. Fajnego jesteś pieska Ola, ale z teraźniejszość to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Owszem to przestrzegaj – powiedziała Olivia oraz z złośliwym uśmiechem okazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej sztuczną stópkę, na której przypisywała ciemne superstary (również ciemne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, zaś bliskim oczom uwidocznił się… strap-on. Na spojrzenie cierpiał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, to obecnie się zabawimy! – napisałam spośród tym zwyczajnym uśmiechem Olivia…