Zaprawa poranna, apel natomiast na śniadanie.

Godzina 6.00. Pobudka. Zaprawa poranna, apel i na śniadanie. Szedł w fazie zaspany, przede mną stały moje Osoby – Pani Emilka i Kobieta Nikola. Nie lecz ja – wszyscy stanowili zaspani. Po chwili Nikola złapała ręką moje krocze oraz ruszyła je mocno ugniatać. Nikt nie zauważył, gdyż każdy pamiętał właśnie o tymże, żebym się położyć. Westchnąłem cicho, i na ich osobach pojawiły się uśmieszki.

– Właśnie o 2 w ciemności na „bliską” polankę. – syknęła Nikola. – Wyłącznie spróbuj się spóźnić.

– Będę. – szepnąłem.

Dzień minął już, nim się obejrzałem, szybko istniała 22 i budowali się do łóżek. Ustawiłem sobie budzik w zegarku na 1.45 oraz zasnąłem. A sen posiadał jasny. Śniło mi się, iż ze jakimikolwiek lubymi polecieli do strumienia oraz ja byłem ich sprzyjającym, musiałem każdej lizać stópki oraz dokonywać ich erotyczne fantazje. Oraz szybko JEB! W materiale snu nagle dzwoni budzik.

– Kurwa mać – pomyślałem.

Założyłem się w niedalekie dżinsowe spodenki oraz niebieski podkoszulek, zaś do kas przełożyłem dwie paczki prezerwatyw (zawsze chodzę ze sobą, na jakikolwiek wypadek). O 1.55 istniał na krzesłu. Po chwili pojawiły się Królowe. Ubrane całe na czarno. Bluzki czarne. Spódniczki czarne. Natomiast na stópkach dysponowały takie też buciki: czarne szpileczki na niezwykle szerokim obcasie z otwartą stópką. Gdy stanęły przede mną, teraz korzystał mówić „Hej”, tymczasem one wystawiły do mnie swoje nóżki, a ja domyśliłem się, czego ode mnie czekają. Położyłem się i ucałowałem paluszki obydwu dziewczyn. Nikola zostawiłam na gospodarkę jakąś czarną torbę sportową. Usiadły na gospodarki również niczym gdyby absolutnie nic, dziewczyny… otworzyły się całować. One się całowały, a ja był jak chłodny oraz gapiłem się na nie. Gdy spojrzałem pod spódniczkę Emilki, to zarejestrował… jej wargi sromowe. Więc stanowił estetyczni widok. Spojrzałem do Nikoli – czarne stringi, ale sznurek wżynał się w cipkę, widziałem fragmencik różowiutkiej cipeczki, z jakiej następował soczek. Po chwili Nikola zauważyła, co wytwarzam i rozpoczęła mnie kopać po twarzy, a nawet oberwałem szpilką w oko. Jeżeli w boku mocnym kopniakiem­ spowodowała krwotok z mojego nosa, zawyłem z smutku, zaś z oczu poleciały mi łzy. Wyłem z smutku, w celu Nikola strzeliła mnie z liścia i zawarła mi usta ręką. Pozostał również dwa razy w brzuch, w kryzysie wyrwałem się spośród jej uścisku, zacząłem całować bose stópki Królowej Nikoli w szpileczkach i proponować, by przestała mnie torturować. Emilka, która dotychczas patrzała się podeszła z obecną sportową torbą, szepnęła coś Nikoli na uszko i zanim poszły w las, Emilka zawołała